Echipa

Responsabilitățile noastre se extind asupra tuturor oamenilor noștri: consultanți de vânzări, personal și conducere.

Residentialist dă fiecăruia dintre noi oportunitatea de a-și atinge țelurile profesionale.
Prin atitudinea companiei, consultanții de vânzări sunt considerați parteneri și creează o atmosferă profesională și progresistă pentru ca fiecare să se afle într-o situație win-win.

Broker Imobiliar Andreea Sola
Andreea Sola
Consultant imobiliar
Telefon: 0317 100 200
E-mail: leads@svn.ro
Broker Imobiliar Andrei Marcu
Andrei Marcu
Consultant imobiliar
Telefon: 0317 100 200
E-mail: andrei.marcu@svn.ro
Broker Imobiliar Adela Birle
Adela Birle
Consultant imobiliar
Telefon: 0364 730 214
E-mail: adela.birle@svn.ro
Broker Imobiliar Alin Mantoiu
Alin Mantoiu
Consultant imobiliar
Telefon: 0364 730 214
E-mail: alin.mantoiu@svn.ro
Broker Imobiliar Dana Veres
Dana Veres
Consultant imobiliar
Telefon: 0364 730 214
E-mail: dana.veres@svn.ro
Broker Imobiliar Florina Turbutan
Florina Turbutan
Consultant imobiliar
Telefon: 0364 730 214
E-mail: florina.turbutan@svn.ro
Broker Imobiliar Andreea Buteica
Andreea Buteica
Consultant imobiliar
Telefon: 0317 100 200
E-mail: andreea.buteica@svn.ro
Broker Imobiliar Andreea Manea
Andreea Manea
Consultant imobiliar
Telefon: 0317 100 200
E-mail: andreea.manea@svn.ro