SVN Romania Brasov

Detalii agentie imobiliara
Adresa: Str. Nicolae Titulescu, nr. 2, cladirea Carpatex, Parter, Corp U5-U6, 500010, Brasov
Telefon: 0368 412 412
Fax: 0368 412 412
Email: brasov@svn.ro
Biroul SVN Romania | Brasov, reprezinta, pentru clientii nostri, fie ca discutam de: investitori, proprietari, dezvoltatori, locatari sau locatori, un partener de business, care, in baza experientei in domeniu, dobandita, de-a lungul celor 16 ani de activitate si a portofoliului vast, de imobile, este reprezentat de o echipa puternica, formata din 20 de profesionisti, specializati pe diverse segmente ale pietei imobiliare. Cei 16 ani de activitate, in domeniul imobiliar, ne-au adus o pozitie de top, in Brasov, compania noastra urmarind, in permanenta, gasirea celor mai bune solutii, pentru partenerii nostri. Ne bazam, intotdeauna, pe transmiterea informatiei, intr-un mod cat mai complet si gestionam, cu profesionalism, orice situatie.
Program
Zi Birou
Luni 9:00 - 18:00
Marti 9:00 - 18:00
Miercuri 9:00 - 18:00
Joi 9:00 - 18:00
Vineri 9:00 - 18:00
Sambata Inchis
Duminica Inchis
Proprietati SVN Romania Brasov
Inchiriere casa

Case de inchiriat

Vezi mai mult
Inchiriere apartament

Apartamente de inchiriere

Vezi mai mult
Cumparare casa

Case de vanzare

Vezi mai mult
Cumparare apartament

Apartamente de vanzare

Vezi mai mult
Echipa
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Daniel Aioanei
Telefon: 0730177111
E-mail: daniel.aioanei@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Anna Asavei
Telefon: 0740177126
E-mail: anna.asavei@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Alexandru Avadanei
Telefon: 0730177676
E-mail: alexandru.avadanei@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Razvan Calita
Telefon: 0730177207
E-mail: razvan.calita@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Ciprian Coman
Telefon: 0730177204
E-mail: ciprian.coman@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Diana Comanac
Telefon: 0730177106
E-mail: diana.comanac@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Cristian Cretu
Telefon: 0730177246
E-mail: cristian.cretu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Olivia Cretu
Telefon: 0730177007
E-mail: olivia.cretu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Mircea Danciu
Telefon: 0730177011
E-mail: mircea.danciu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Vlad Duma
Telefon: 0740177056
E-mail: vlad.duma@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Marina Farkas
Telefon: 0730177106
E-mail: marina.farkas@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Andreia Gavrila
Telefon: 0743177049
E-mail: andreia.gavrila@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Marina Gavrila
Telefon: 0730177221
E-mail: marina.gavrila@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Daniel Gorgu
Telefon: 0730177145
E-mail: daniel.gorgu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Liza Ignacz
Telefon: 0743177048
E-mail: liza.ignacz@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Szabi Ignacz
Telefon: 0743177049
E-mail: szabi.ignacz@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Doinita Moroiu
Telefon: 0730177006
E-mail: doinita.moroiu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Livia Pamfil
Telefon: 0730177277
E-mail: livia.pamfil@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Laurentiu Proca
Telefon: 0751177888
E-mail: laurentiu.proca@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Nicole Rosnovat
Telefon: 0730177240
E-mail: nicole.rosnovat@svn.ro

Afla primul de cele mai bune oferte
inainte sa ajunga pe piata

Aboneaza-te la newsletter

Aboneaza-te la notificari