Voluntari 4 camere 140 mp P 316 mp

SVN Romania va ofera spre vanzare o casa cu 4 camere in zona Voluntari.

Aceasta se vinde complet mobilata si utilata, asa cum este prezentat in fotografii, lasand loc in acelasi timp si pentru recompartimentare si amenajare dupa bunul plac.

Imobilul este compus din doua corpuri, ambele avand cate 2 camere, o baie si o bucatarie.

Primul corp de cladire este finalizat si este cu mutare imediata, al doilea corp este finalizat in proportie de 90%.

Locuinta dispune de garaj si o curte generoasa.

Beneficiaza de acoperis din tigla, toate utilitatile trase, curent electric, apa, gaze si este bransata la canalizarea orasului.

Incalzirea se face pe centrala electrica , dar este posibila si racordarea la gaze, acestea fiind trase in fata locuintei.

Din punct de vedere constructiv, imobilul este realizat pe structură din beton armat, cu fundație solidă din beton și zidărie din cărămidă.

Structura de beton asigură stabilitate și siguranță, iar zidăria contribuie la o bună izolare termică și fonică.

Pentru mai multe informatii sau pentru programarea vizionarilor, contactul meu va sta la dispozitie.

***Vizionarea acestui imobil se face doar în baza semnarii unui acord de vizionare conform codului civil, art 2.096-2.102.

An constructie 2000

Suprafata construita 162 mp

Suprafata utila 140 mp

Regim Inaltime P

Etaj P

Nr. camere 4 camere

Nr. bai 2

Nr. balcoane 0 balcoane

Tip constructie Vila

Status constructie Finalizat

Amprenta la sol 152

Teren suprafata 316 mp

Curte Individuala Da

Disponibila incepand cu 2026-05-13

Judet Ilfov

Oras/ Sector Est

Zona Voluntari

Gps lat 44.491663

Gps lng 26.168003

Perioada (ani)

Procent avans (28.350 €)

Suma creditata 160.650

Dobanda 4.9%

Rata lunara 3.972 lei

Broker Imobiliar

Ramona Badea , Consultant imobiliar Vezi toate proprietatile

0317100200

Vila indivduala I Voluntari I De vanzare

Pret vanzare
189.000 €

Telefon Consultant imobiliar
0317100200

Cod: REV2005407

Proprietati similare

Ilfov, Nord, Stefanestii De Jos

Casa, 4 camere

100 mp P + 1 2025

199.000 EUR

Detalii

Ilfov, Nord, Tunari

Casa, 4 camere

104 mp P 2025

185.000 EUR

Detalii

Ilfov, Nord, Tunari

Casa, 4 camere

104 mp P 2025

185.000 EUR

Detalii

Ilfov, Est, Ganeasa

Casa, 4 camere

120 mp P + 1 2025

180.000 EUR

Detalii

Ilfov, Nord, Otopeni

Casa, 4 camere

135 mp P + 2 2027

195.000 EUR

Detalii

Ilfov, Nord, Otopeni

Casa, 4 camere

136 mp P + 2 2027

205.000 EUR

Detalii

Ilfov, Nord, Tunari

Casa, 4 camere

147.5 mp P + 1 2025

200.000 EUR

Detalii

Ilfov, Nord, Corbeanca

Casa, 4 camere

115 mp P 2025

185.000 EUR

Detalii
Case 4 camere vandute in Est, Ilfov Case 4 camere de vanzare in Est, Ilfov

Afla primul de cele mai bune oferte
inainte sa ajunga pe piata

Aboneaza-te la newsletter

Aboneaza-te la notificari