Residentialist by SVN Romania
Detalii sucursala
Adresa: Str. Duiliu Zamfirescu, nr. 5, Sector 1, 011811, Bucuresti
Telefon: 0317 100 200
Email: office@svn.ro
Marca SVN a fost infiintata in anul 1987 din dorinta de a imbunatati segmentul imobiliar comercial pentru toate persoanele interesate, prin intermediul cooperarii si concurentei organizate. In prezent, SVN reprezinta o marca pentru segmentul imobiliar comercial recunoscuta la nivel global, unificata printr-o viziune comuna creata pentru clientii, colegii si comunitatile noastre. Cand alegeti SVN determinati mobilizarea intregii organizatii de experti SVN si a retelei noastre de incredere, in sensul actiunii in numele dumneavoastra. Aceasta Retea de Valori Comune reprezinta elementul distinctiv al SVN.
Listeaza proprietati
Galerie
Locatie
Echipa
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Adrian Caba
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Adriana Vasile
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Alexandru Pricop
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Andreea Buteica
Telefon: 0730177042
E-mail: andreea.buteica@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Andreea Manea
Telefon: 0733102342
E-mail: andreea.manea@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Andreea Sola
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Andrei Haiduc
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Andrei Marcu
Telefon: 0730177002
E-mail: andrei.marcu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Andrei Mihailescu
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Bianca Roca
Telefon: 0737711100
E-mail: bianca.roca@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Ciprian Albu
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Cristian Ionita
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Dana Niculica
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Florin Drutu
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Florin Tudorica
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Ioana Plesoianu
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Livia Bajau
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Liviu Bacioiu
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Liviu Micu
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Lucia Sobaru
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Madalina Lungu
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Marius Damian
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Mihai Stroe
Telefon: 0786159857
E-mail: mihai.stroe@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Mircea Andrei
Telefon: 0730177015
E-mail: mircea.andrei@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Mircea Marin
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Paul Gaitan
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Raluca Dobrisan
Telefon: 0726700533
E-mail: raluca.dobrisan@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Raluca Utica
Telefon: 0786159858
E-mail: raluca.utica@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Remus Grimm
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Roman Puiu
Telefon: 0730177244
E-mail: roman.puiu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Silvia Delcea
Telefon: 0732018109
E-mail: silvia.delcea@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Simona Neagu
Telefon: 0317100200
E-mail: leads@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Sonia Petriuc
Telefon: 0737177444
E-mail: sonia.petriuc@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Teodor Caraene
Telefon: 0744481817
E-mail: teodor.caraene@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Teodor Taranu
Telefon: 0730177217
E-mail: teodor.taranu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Ursula Ionescu
Telefon: 0732673153
E-mail: ursula.ionescu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Viorel Ionita
Telefon: 0730177279
E-mail: viorel.ionita@svn.ro