SVN Romania Brasov
Detalii sucursala
Adresa: Str. Nicolae Titulescu, nr. 2, cladirea Carpatex, Parter, Corp U5-U6, Brasov
Telefon: 0368 412 412
Fax: 0368 412 412
Email: brasov@svn.ro
Biroul SVN Romania | Brasov, reprezinta, pentru clientii nostri, fie ca discutam de: investitori, proprietari, dezvoltatori, locatari sau locatori, un partener de business, care, in baza experientei in domeniu, dobandita, de-a lungul celor 16 ani de activitate si a portofoliului vast, de imobile, este reprezentat de o echipă puternica, formată din 20 de profesioniști, specializați pe diverse segmente ale pietei imobiliare. Cei 16 ani de activitate, in domeniul imobiliar, ne-au adus o pozitie de top, in Brasov, compania noastra urmarind, in permanenta, gasirea celor mai bune solutii, pentru partenerii nostri. Ne bazam, intotdeauna, pe transmiterea informatiei, intr-un mod cat mai complet si gestionam, cu profesionalism, orice situatie.
Listeaza proprietati
Locatie
Echipa
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Adrian Neculai
Telefon: 0730177012
E-mail: adrian.neculai@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Alexandru Avadanei
Telefon: 0730177676
E-mail: alexandru.avadanei@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Anna Asavei
Telefon: 0730533554
E-mail: anna.asavei@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Ciprian Coman
Telefon: 0730177204
E-mail: ciprian.coman@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Claudia Fazacas
Telefon: 0730177106
E-mail: claudia.fazacas@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Cristian Cretu
Telefon: 0730177246
E-mail: cristian.cretu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Daniel Aioanei
Telefon: 0730177111
E-mail: daniel.aioanei@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Daniel Gorgu
Telefon: 0730177145
E-mail: daniel.gorgu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Livia Pamfil
Telefon: 0799100800
E-mail: livia.pamfil@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Marina Gavrila
Telefon: 0730177221
E-mail: marina.gavrila@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Mircea Danciu
Telefon: 0730177011
E-mail: mircea.danciu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Monica Patronic
Telefon: 0368412412
E-mail: monica.patronic@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Nicole Rosnovat
Telefon: 0730177240
E-mail: nicole.rosnovat@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Olivia Cretu
Telefon: 0730177007
E-mail: olivia.cretu@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Petru Golovco
Telefon: 0730177277
E-mail: petru.golovco@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Razvan Calita
Telefon: 0730177207
E-mail: razvan.calita@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
SVN Romania Brasov
Telefon: 0368412412
E-mail: brasov@svn.ro