SVN Romania Cluj

Detalii agentie imobiliara
Adresa: Piata Cipariu, nr. 15, bl. A3, sc 1, mezanin, cod 400606, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon: 0364 730 214
Fax: 0364 730 213
Email: cluj@svn.ro
SVN Romania Cluj
Program
Zi Birou
Luni 9:00 - 18:00
Marti 9:00 - 18:00
Miercuri 9:00 - 18:00
Joi 9:00 - 18:00
Vineri 9:00 - 18:00
Sambata Inchis
Duminica Inchis
Proprietati SVN Romania Cluj
Inchiriere casa

Case de inchiriat

Vezi mai mult
Inchiriere apartament

Apartamente de inchiriere

Vezi mai mult
Cumparare casa

Case de vanzare

Vezi mai mult
Cumparare apartament

Apartamente de vanzare

Vezi mai mult
Echipa
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Bianca Cristian
Telefon: 0736908602
E-mail: bianca.cristian@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Camelia Pop
Telefon: 0756034419
E-mail: camelia.pop@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Anamaria Stanila
Telefon: 0736908606
E-mail: anamaria.stanila@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Monica Tulici
Telefon: 0751164017
E-mail: monica.tulici@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Florina Turbutan
Telefon: 0736908600
E-mail: florina.turbutan@svn.ro
catalog::agencies.broker_alt_image_title
Dana Veres
Telefon: 0722291436
E-mail: dana.veres@svn.ro

Afla primul de cele mai bune oferte
inainte sa ajunga pe piata

Aboneaza-te la newsletter

Aboneaza-te la notificari