Lacul Tei 3 camere 78 mp 10 2009

SVN Residentialist va propune spre vanzare un apartament tip duplex, dispuus pe etajele 10+11 / 11, situat in zona Lacul Tei,cu vedere libera atat catre oras, cat si catre lac.

LOCALIZARE:
Acest imobil este situat in imediata apropiere de urmatoarele puncte: Floreasca, Kaufland, Mall Promenada, Barbu Vacarescu.
In proximitate se afla si principalele hub-uri comerciale si de birouri ale Bucurestiului.

COMPARTIMENTARE:
Proprietatea este dispusa pe 3 camere:

Etaj inferior:
-living spatios si luminos
-bucatarie
-baie de serviciu
-debara/spatiu depozitare
-balcon

• Etaj superior:
-2 dormitoare
-baie principala
-balcon

DOTARI
Proprietatea detine:
- centrala de imobil
- tamplarie de cea mai inalta calitate din aluminiu, geam tripan cu 5 camere de izolare fonica
- usa metalica;
- aer conditionat
- parchet triplustratificat

boxă pentru depozitare
loc de parcare in subteran

Cu deosebita consideratie,
Echipa SVN Residentialist

An constructie 2009

Suprafata construita 100 mp

Suprafata utila 78 mp

Regim Inaltime 10 / 11

Etaj 10

Nr. camere 3 camere

Nr. bai 2

Nr. balcoane 2 balcoane

Confort 1

Compartimentare Semidecomandat

Tip constructie Bloc

Status constructie Finalizat

Disponibila incepand cu 2026-05-11

Judet Bucuresti

Oras/ Sector Sector 2

Zona Lacul Tei

Gps lat 44.466726

Gps lng 26.117371

Perioada (ani)

Procent avans (42.750 €)

Suma creditata 242.250

Dobanda 4.9%

Rata lunara 5.990 lei

Broker Imobiliar

Claudia Gavrila , Consultant imobiliar Vezi toate proprietatile

0317100200

Apartament tip Duplex l Vedere catre Lac l Lacul Tei

Pret vanzare
285.000 €

Telefon Consultant imobiliar
0317100200

Cod: REA1028783

Proprietati similare

Bucuresti, Tei, Lacul Tei

Apartament, 3 camere

101 mp P 2008

299.000 EUR

Detalii

Bucuresti, Floreasca, Barbu Vacarescu

Apartament, 3 camere

72 mp 2 2025

257.310 EUR

Detalii

Bucuresti, Floreasca

Apartament, 3 camere

71.04 mp P 2024

275.200 EUR

Detalii

Bucuresti, Floreasca, Barbu Vacarescu

Apartament, 3 camere

72 mp P 2025

275.200 EUR

Detalii

Bucuresti, Floreasca, Barbu Vacarescu

Apartament, 3 camere

78 mp P 2026

284.300 EUR

Detalii

Bucuresti, Floreasca, Barbu Vacarescu

Apartament, 3 camere

79.54 mp 1 2026

278.400 EUR

Detalii

Bucuresti, Floreasca, Barbu Vacarescu

Apartament, 3 camere

107 mp 4 2012

295.000 EUR

Detalii

Bucuresti, Floreasca, Barbu Vacarescu

3 camere cu loc parcare subteran inclus

107 mp 5 2010

289.000 EUR

Detalii
Apartamente 3 camere vandute in Tei, Bucuresti Apartamente 3 camere de vanzare in Tei, Bucuresti

Afla primul de cele mai bune oferte
inainte sa ajunga pe piata

Aboneaza-te la newsletter

Aboneaza-te la notificari